فیلم آموزشی 9 دقیقه ای غواصی با نرم افزار CRM

فیلم آموزشی 9 دقیقه ای غواصی با نرم افزار CRM

  • جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 2274
  • RSS

فیلم آموزشی 9 دقیقه ای غواصی با نرم افزار CRM به دلیل اصلی استفاده از نرم افزار CRM در شناخت مشتری و کسب دانش از داده های بازاریابی می پردازد


سلام به دوستان عزیز نازنین دانشمند هستم عنوان این ویدیو آموزشی غواصی با نرم افزار CRM است این ویدیو آموزشی رایگان است اگر دوست داشتید می توانید با دوستانتان به اشتراک بگذارید از شما تشکر میکنم که ویدیو های قبلی من را با عنوان اهمیت و آینده CRM و دهه 90 دهه CRM مشاهده کردید.

به دوستانی که تازه به جمع ما پیوستند توصیه می کنم ویدیو های قبلی از لینک www.nazanindaneshmand.com/Downloadدانلود کنید
در فیلم آموزشی دهه 90 دهه CRM توضیح دادم که CRM از توسعه بازاریابی پایگاه داده و بازاریابی رابطه ای به وجود آمد بازاریابی پایگاه داده و بازاریابی رابطه ای هر دو بازاریابی مستقیم هستند. داده هایی که از بازاریابی رابطه ای بدست می آید در پایگاه داده CRM ثبت می شود و بعد از تجزیه و تحلیل از دانش بدست آمده استفاده می کنیم
در این روش درصد موفقیت فعالیتهای بازاریابی،فروش و خدمات پساز فروش بیشتر می شود و امکان برقراری رابطه حتی با میلیون ها مشتری وجود دارد. عنوان این ویدیو آموزشی غواصی با نرم افزار CRM است در این ویدیو توضیح میدهم که چرا به نرم افزار CRM نیاز داریم.
نرم افزار CRM به ما کمک میکند تا داده هایی که روزانه ودر هر لحظه از ارتباط با مشتریان بدست می آموریم تبدیل به اطلاعاتی کنیم که قبلا هرگز نمیدونستیم و این اطلاعات مجدد برای تصمیم گیریهای بعدی به واحدهای بازاریابی،فروش و خدمات پس از فروش بفرستیم. پیاده سازی CRM در یک سازمان فقط پیاده سازی نرم افزار نیست اما ارتباط با مشتری بدون نرم افزار CRM مثل این است که واحد مالی داشته باشی ولی نرم افزار حسابداری نداشته باشیم. شناخت مشتری دلیلی است که نرم افزار CRM نیاز دارید. با یک مثال ساده شروع کنیم کوسه ها به عنوان خطرناکترین جانور دریایی مشهورن سالانه بسیاری از شناگران در اثرحمله کوسه زخمی یا کشته می شوند اما در بسیاری از کشورها غواصی با کوسه های وحشی جزء جاذبه های گردشگری است.

غواصی با نرم افزار CRM
اگر در گوگل Diving Shark جستجو کنید. غواصی های زیادی را می بینید که بدون قفس و تجهیزات بازدارنده در حال شنا با کوسه ها هستند به نظر شما چه دلیلی می تواند باعث شوددر برخورد با کوسه هاعده ای زخمی و کشته شوند اماعدهای دیگر شنا با کوسه نه تنها جزء تفریحاتشون است بلکه با سرگرم کردن توریستها از این طریق درآمد خوبی بدست می آورند.یه غواص حرفه ای شناخت خوبی از کوسه و محیط زیر آب داره که البته شناگر معمولی ندارند شناخت کوسه باعث می شود یه غواص درآمد خوبی از این راه بدست بیاورد ولی شناگر حتی جونش را از دست بدهد.یه غواص حرفه ای می داند ترس مهمترین عامل حمله کوسه به انسانهاست پس بهجای فرار کردن و ترسوندن سعی میکند اعتمادشون جلب کند و خیلی آروم در کنارشون شنا کنه حتی اگر کوسه بهشون حمله کند با ضربه زدن به چشم و بدن کوسه فراریشون می دهد. در هر کسب و کاری که باشید در صورتی که شناخت صحیحی از مشتری نداشته باشید،مانند غواصی هستید که با دنیای زیر آب آشنا نیست یا تصورات اشتباهی دارد.اولین مرحله هر کسب و کاری آشنایی با مشتری است شناخت مشتری چیزی نیست کهدر یک روز بدست بیاید و نیاز به گذشت زمان دارد.
75% اوقات روزانه ما به نحوی در تماس با دیگران می گذرد در تماس با مشتری میفهمیم مشتری چطور فردی است چه تیپ شخصیتی دارد خط قرمزش چیست؟نیازها و انتظاراتش چیست؟چه مواردی براش الویت دارد؟قیمت ،کیفیت،فتار خوب ما یا تحویل سریع ؟چه جیزی براش جالبه؟چکارکنیم تا راضی باشد؟چه کمبودهایی در محصول یا سازمان ما باعث نارضایتی یا شاکی شدنش می شود؟ بدون نرم افزار با اطلاعات بدست آمده چکار کنیم!!! وقتی یک کارمند جدید به شرکت ما می آید اطلاعات مشتریان چطور به او منتقل کنی یا وقتی کارمندی ما را ترک می کند چطور مطمئن باشیم شناختی که بدست آورده در شرکت ما باقی می ماند.
با یک مثال ساده شروع کنیم
تعداد روزهـای کـاری ســال 94 = 291 روز
تعداد مرخصی سالانه یک کارمند = 30 روز
تعداد روزهای کاری یک کارمند درسال 94= 261 روز
261( روز ) * 10 (متوسط تماس تلفنی روزانه)=2610 داده
این مثال فقط مربوط به تماسهای تلفنی برای یک کارمند با شرکت شماست اگر اطلاعات مربوط به ایمیلها،پیامکها،فکس و ارتباطات رو در رو و همینطور اطلاعاتی که از اینترنت،مجلات،نمایشگاهها و بقیه کانالهای ارتباطی بدست می آورید را تخمین بزنید متوجه می شوید با حجم وسیعی از اطلاعات سرو کار داریم. اگر برای نگه داشتن اطلاعات عمومی مثل تلفن،ایمیل،فکس و اطلاعات اساسی مشتری مثل خریدها، نیازها، انتظارات، شکایات وخصوصیات رفتاری و عملکردی از سر رسید یا فایل اکسل استفاده می کنید حتما این مشکلات را دارید.

  • اول اینکه یک سیستم وقتی قابل اعتماد است که داده های صحیح دریافت کند در استفاده از سررسید و فایل اکسل هیچ روشی برای اعتبار سنجی داده های ورودی وجود ندارد.
  • دوم اینکه مشاهده پروفایل مشتری در فرآیند بازاریابی و فروش کار تکراری است جستجو مشتری به صورت دستی کار وقت گیری است و به دلیل یکپارچه نبودن پروفایل مشتری در اطلاعات بدست آمده امکان خطا زیاد است.
  • سومین دلیل اینکه بانک اطلاعاتی هر شرکت مثل یک موجود زنده در حال تغییر است با این روش خطا در ویرایش داده ها بالاست.
  • چهارم و مهمترین دلیل این است که با حجم زیادی از داده ها سروکار دارید اما نمی توانیم دانشی از این داده ها بدست بیاوردی که البته مشکل بسیاری از شرکتهاست که از وجود این مشکل مطلع هم نیستید.
  • پنجم نبود اطلاعات کافی وکلیدی در پروفایل مشتری است .


در نرم افزار CRM امکان نگهداری اطلاعات کیدی و مهم مشتری وجود دارد،جستجو اطلاعات بسیار سریع است و اطلاعات به صورت یکپارچه با توجه به حق دسترسی در اختیارتون است و به شما کمک می کند تا با درصد موفقیت مشتری بیشتری مشتری جذب، نگهداری کنید،حتی اگر میلیونها مشتری داشته باشید بدون کمترین خطایی با سرعت و دقت بیشتری امکان برقراری ارتباط با تک تک مشتریان را دارید توصیه می کنم بازاریابی مستقیم و بازاریابی رابطهای را به کمک نرم افزار CRM راحتر و دقیقتر و با عملکرد بهتر انجام دهید.
از اینکه تا اینجا با ما همراه بودی تشکر میکنم می توانید ما را از نظرات خودتون در انتهای همین صفحه مطلع کنید


نویسنده : نازنین دانشمند

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟